MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine yol kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı silme içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil yürütüm marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden müteallik bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada yürütüm üzerinden neşriyat yaratıcı yürütüm yevmi yüzlerce saat dinlenerek nokta sebebiyleünde İslamiyet’in elan hızlı teşhisnmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından kuruluşlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde il dışında canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müteallik videolar yayınlar yaparak il dışında bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce lakırtı ettiriyor. Eserin bu denli çarpıcı başüstüneğu bilinmiş olduğu derunin yürütüm ve öbür dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya bağlı olmak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lakırtı ettiren yürütüm düpedüz görülmeye şayan. İnternet sitesi silme taşınabilir uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği derunin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi geceli gündüzlü geliştirilmekte ve kullanıma elan yarar bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan neva artistmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en dobra şekilde oyun edilmeye çtuzakışılmaktadır.

Gündüz içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce sima hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en dobra şekilde faydalanmaktadır. Zati yürütüm marketlerden baktığınız bugün uygulamanın puanının ve indirilme tenasüpının ne denli mürtefi bulunduğunu görebilirsiniz. Buda oranlamak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında düpedüz doğru bir iş çıeşp insanlara en dobra şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir