Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Sohbet” manaına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca fen aktarımı ciğerin değil, aynı zamanda zevküsefa ciğerin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir eğreti ad kullanarak (nickname) dostça yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç teşhismadığınız değme biriyle örgülabildiği kadar ayrıca teşhisdığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri aracılığıyla örgülabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız yahut teşhismadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve dostça ika amacıyla kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri çoğu kez programlama dilleri kullanılarak yahut anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş kurmak ciğerin yalnızca nickname (eğreti kişi) tastir etmek yerinde olurken bazılarındaysa sohbete başlangıçlamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları beyninde popüler olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine başlangıçlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek aralık yüzünü kullanarak yalnızca tasarlı, tasarlı ve manzaralü, ünlü ve manzaralü kadar tercihe ilişkilı olarak dostça etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en popüler olanı kesik müddet önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger adlı müdrike mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir başka popüler chat yetişek olan ve internetin efsane yazılı sınavmlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir